Prohlášení o přístupnosti

Na webové prezentaci Drážního úřadu jsou informace související s výkonem veřejné správy zveřejňovány tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Webová prezentace vyhovuje ve vysoké míře požadavkům kladeným Vyhláškou č. 64/2008 o formě zveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Informace o podmíněně povinných pravidlech vyhlášky o přístupnosti

 • Pravidlo č.3

  Stránky využívají doplňků Java Script a CSS. I bez těchto doplňků jsou stránky standardně ovladatelné a použitelné. Při vypnutém Java Script nejsou dostupné pravé záložky a obsah rolující bannerů. nedostupnost těchto funkcí však nesnižuje použitelnost, protože informace jsou umístěné v hlavním menu.V případě reklamy nebo upoutávky může být použita technologie Adobe Flash.V případě ankety jsou pro správnou funkci nutné zapnuté cookies.

 • Pravidlo č.9

  Na webových stránkách mohou být zveřejněny informace i v jiných, než webových formátech. Důvodem je skutečnost, že tyto dokumenty buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML 4.01 Transitional nepodporuje nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. U těchto dokumentů je uveden v hranaté závorce typ dokumentu a jeho velikost v kB.Pro zobrazení těchto dokumentů lze použít např. bezplatné prohlížeče, které lze stáhnout z internetu:

 • Pravidlo č.17

  Všechny stránky webové prezentace jsou vybavené orientační nabídkou (drobečkové menu), která mimo jiné obsahuje odkazy umožňující přeskočení jednotlivých hlavních bloků.

 • Pravidlo č.20

  Součástí nabídky je také odkaz na mapu webu. Všechny stránky jsou vybaveny vyhledávacím formulářem.

Usnadnění

 • Textovou verzi stránek si můžete zobrazit vypnutím CSS stylů ve vašem internetovém prohlížeči, který aktuálně používáte.

Kontakt na technického správce webu

 • Náměty k obsahu webu adresujte prosím na provozovatele webu, viz kontakty.

 

exercises to reduce stomach fat youtube diet plan for teenage girl in urdu daily diet plan for menopause good vegetarian plan to lose weight hudsonvalleyweather.com